You are currently viewing Biologique Recherche

Biologique Recherche

Marka Biologique Recherche

Fryzjer Katowice - Michał Wadas

Michał Wadas

“Jeżeli domowe sposoby nie przynoszą należytych efektów. Warto wybrać się do specjalisty z zakresu badania skóry głowy – trychologa. Regularne zabiegi pod okiem specjalisty pomogą dostarczyć skórze głowy tego co potrzebuje.  Zapraszam do Kliniki włosa Wadas X Biologique Recherche”

Spis treści

Kilka słów o marce

Biologique Recherche to francuska marka kosmetyków biologicznych i autorskich zabiegów haute couture. Jej ponad 40-letni staż na rynku dowodzi, że wyróżnia się innowacyjnym podejściem do pielęgnacji.

Założycielami oraz twórcami BIologique Recherche są Yvan, Josette, Philippe Allouche. Biolog, fizjoterapeuta oraz lekarz połączyli swoją wiedzę oraz pasję w tworzeniu wizjonerskiej filozofii dbania o piękno, zapisując własna kartę w historii kosmetologii.

Innowacyjne podejście do piękna

Biologique Recherche słynie z holistycznego oraz innowacyjnego podejścia do piękna. Swoje działania opiera na klinicznych metodach pielęgnacji skóry, świetnych rezultatach terapeutycznych osiąganych w krótkim czasie. W swoich laboratoriach tworzą produkty do zastosowań profesjonalnych oraz do pielęgnacji domowej. Kosmetyki wyróżniają się:

  • Unikatowymi formułami produktów pochodzenia biologicznego, morskiego oraz roślinnego.
  • Zastosowaniem najwyższych stężeń składników aktywnych wykorzystywanych w kosmetologii od 23 % do ponad 60 %.
  • Stosowaniem naturalnych substancji zapachowych.
  • Wykorzystywaniem metod pozwalających na zachowanie oryginalnych struktur składników aktywnych.

Biologique Recherche cenione na Świecie

Francuska marka doceniona jest przez kobiety na całym świecie. Uwielbiają ją światowe gwiazdy m.in: Angelina Jolie, Brad Pitt, Madonna, Jeniffer Lopez, Salma Hayek. Marka dostępna jest również w 75 krajach na całym świecie. Najsłynniejszy salon Ambasada Urody znajduje się przy Polach Elizjejskich w Paryżu. 

KLINIKA WŁOSA WADAS X BIOLOGIQUE RECHERCHE

Klinika włosa Wadas X Biologique Recherche

Wspólna pasja, nowoczesne podejście do pielęgnacji, indywidualne podejście do klienta, połączyło dwie marki – WADAS i BIOGIQUE RECHERCHE. Efekt możecie znaleźć w naszej KLINICE WŁOSA która znajduje się w Katowicach. 

Oferujemy kompleksowe kuracje, dedykowane dla osób borykających się z łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów, łojotokiem czy łupieżem. Silne i zdrowe włosy to ważny element atrakcyjnego wyglądu, co wiąże się z pewnością siebie oraz dobrym samopoczuciem. Niestety coraz więcej osób zmaga się z problemami skóry głowy oraz włosów, jednak niewiele z nich poddaje się leczeniu. My stworzyliśmy dla Was terapie z wykorzystaniem produktów biologicznych cenionych za potwierdzoną skuteczność oraz świetne rezultaty terapeutyczne. 

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą Naszej KLINIKI WŁOSA WADAS: https://salonwadas.pl/klinika-wlosa/

Zalecane produkty marki Biologique Recherche

Udostępnij
Share on facebook