Konsultacja trychologiczna w Klinice Włosa Wadas

Konsultacja trychologiczna w Klinice Włosa Wadas

Jak przeprowadzić detoks włosów?

Michał Wadas

Michał Wadas

“Włosy są atutem każdej kobiety. Aby cieszyły zdrową kondycją musimy zadać o ich prawidłowe podłoże, czyli o skórę głowy. Jej odpowiedni stan sprawia, że włosy są zdrowe, mocne oraz pełne blasku. Niestety co raz więcej osób boryka się z problemami skóry głowy tj. łupież, łojotok, świąd czy nadmierne wypadanie włosów.”

Spis treści

Darmowa konsultacja z Trychologiem

Pierwszym krokiem w poradzeniu sobie z problem skóry głowy jest udanie się do specjalisty. W naszej Klinice Włosa Wadas uruchomiliśmy do końca lipca darmową konsultacje z Trychologiem. Dogłębna analiza specjalisty może określić jaki jest stan oraz kondycja włosów i cebulek.

Znajomość stanu włosów oraz skóry głowy pomoże w ustalaniu przyczyny problemu. Powodem powstawania zmian na skórze głowy może być nieprawidłowa pielęgnacja oraz zmiany zachodzące w organizmie. Stres, zła dieta, niedobory witamin oraz minerałów, brak snu, to czynniki które z pewnością negatywnie wpływają na pogorszenie się stanu włosów.

Umów się na konsultację trychologiczną

Nie bój się zbadać i zadbać o swoją skórę głowy! Wbrew pozorom, to nie tylko włosy ulegają zniszczeniu podczas słonecznych wakacji. Nie zwlekaj z uporczywymi problemami – zadzwoń i umów się na konsultację trychologiczną

Jak wygląda wywiad trychologiczny

Podstawą wywiadu jest rozmowa, podczas której trycholog zadaje pytania o objawy oraz przyczyny dolegliwości. Zapoznaje się również z trybem życia. Następnie trycholog bada skórę głowy, co pozwala na wykrycie ewentualnych chorób czy stanów zapalnych. Na pierwszej wizycie specjalista może również zlecić wykonanie podstawowych badań, które mogą pomóc w odnalezieniu źródła problemu skóry głowy.

Metody leczenia włosa w Klinice Włosa Wadas

Odpowiednia diagnoza może pozwolić określić z jaką dolegliwością zmaga się klient trychologiczny. Wtedy można ustalić formę leczenia. W naszej Klinice Włosa oferujemy szereg zabiegów do skóry głowy oraz włosów. Są to profesjonalne zabiegi przygotowane z marką Biologique Recherche.

Skupiają się na dokładnym oczyszczeniu skóry głowy, łagodzenia stanów zapalnych, pobudzeniu krążenia, nawilżeniu skóry głowy.
Dla osób które borykają się z łysieniem oraz nadmiernym wypadaniem włosów odpowiednia będzie mezoterapia mikro-igłowa skóry głowy. Jej działanie polega na tym, że w głąb skóry głowy zostaje wprowadzone serum które ma wzmocnić oraz dogłębnie odżywić.

Pielęgnacja w domu

Dla podtrzymania efektu zabiegów trychologicznych zaleca się stosowanie odpowiednich produktów w domu. Domowa rutyna pielęgnacyjna stworzona z leczniczych produktów może zdziałać prawdziwe cuda. Odpowiednio dobrany szampon delikatnie oczyszczający to podstawa. Warto zapoznać się również z cudownymi właściwościami serum. Marka Biologique Recherche w swojej ofercie posiada dwa lecznicze serum do skóry głowy, których zadaniem jest wzmocnienie cebulek włosów oraz ich stymulacja.

COMPLEXE CEGABA + BIOPROLINE

LECZNICZE SERUM ENERGETYZUJĄCE DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

Wzmacniające serum do skóry głowy zapobiega wypadaniu włosów, odżywia i wzmacnia cebulki oraz stymuluje wzrost.

Lecznicze serum

COMPLEXE CAPILLAIRE

LECZNICZE SERUM SEBOREGULUJĄCE DO WŁOSÓW TŁUSTYCH

Seboregulujące serum do skóry głowy zmniejsza wydzielanie sebum, równoważy wzmacnia i głęboko nawilża.

Udostępnij
Share on facebook

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz