You are currently viewing Konsultacja trychologiczna w Klinice Włosa Wadas

Konsultacja trychologiczna w Klinice Włosa Wadas

Jak przeprowadzić detoks włosów?

Fryzjer Katowice - Michał Wadas

Michał Wadas

„Włosy są atutem każdej kobiety. Aby cieszyły zdrową kondycją musimy zadać o ich prawidłowe podłoże, czyli o skórę głowy. Jej odpowiedni stan sprawia, że włosy są zdrowe, mocne oraz pełne blasku. Niestety co raz więcej osób boryka się z problemami skóry głowy tj. łupież, łojotok, świąd czy nadmierne wypadanie włosów.”

Spis treści

Trycholog Katowice –  Klinika Włosa Wadas

Dołączyła do nas nowa Trycholog Natalia Kędzierska- Kopka, a wraz z nią pojawiły się nowe zabiegi.

  • Zabieg oczyszczania skóry głowy niesamowicie skutecznie oczyszcza skórę głowy i odblokowuje mieszki włosowe. Podczas zabiegu usuwany jest nadmiar zalegającej keratyny, oraz innych zanieczyszczeń które gromadzą się na skórze a samym szamponem nie jesteśmy w stanie tych złogów usunąć. Skóra po zabiegu odzyskuje świeżość i witalność, następuje lepsza absorpcja składników aktywnych zawartych w szamponach, maskach czy lotionach.
  • Terapia przeciw łojotokowa pozwala na znormalizowanie odczynu ph skóry, zapobiega wydzielaniu tłuszczu, neutralizuje niepożądane zapachy skóry głowy i włosów oraz pozostawia je świeże i odżywione.
  • Terapia przeciw łupieżowa powoduje normalizację punktów zapalnych, łagodzi świąd oraz pozwala na pozbycie się uciążliwych skutków każdego z rodzaju łupieżu.
  • Terapia hamująca wypadanie włosów jest dedykowana z intensywnym wypadaniem włosów, przy łysieniach, dla osób z przerzedzonymi włosami zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zabieg ten pozwala na dostarczenie istotnych czynników dla wzrostu włosa oraz zapobiega ich wypadaniu.
  • Olejowanie skóry głowy i włosów niesamowicie relaksujący i wyciszający zabieg. Poprawia ukrwienie skóry głowy, niweluje suchość skóry głowy i włosów, pozwala na pozbycie się uciążliwego złuszczania naskórka, świądu, pieczenia uczucia ściągania. Włosy odzyskują swój naturalny blask skóra odzyskuje balans, a nasze zmysły są ukojone.
Trycholog Katowice

Konsultacja z Trychologiem

Pierwszym krokiem w poradzeniu sobie z problem skóry głowy jest udanie się do specjalisty. Dogłębna analiza specjalisty może określić jaki jest stan oraz kondycja włosów i cebulek.

Znajomość stanu włosów oraz skóry głowy pomoże w ustalaniu przyczyny problemu. Powodem powstawania zmian na skórze głowy może być nieprawidłowa pielęgnacja oraz zmiany zachodzące w organizmie. Stres, zła dieta, niedobory witamin oraz minerałów, brak snu, to czynniki które z pewnością negatywnie wpływają na pogorszenie się stanu włosów.

Umów się na konsultację trychologiczną

Nie bój się zbadać i zadbać o swoją skórę głowy! Wbrew pozorom, to nie tylko włosy ulegają zniszczeniu podczas słonecznych wakacji. Nie zwlekaj z uporczywymi problemami – zadzwoń i umów się na konsultację trychologiczną

Jak wygląda wywiad trychologiczny

Podstawą wywiadu jest rozmowa, podczas której trycholog zadaje pytania o objawy oraz przyczyny dolegliwości. Zapoznaje się również z trybem życia. Następnie trycholog bada skórę głowy, co pozwala na wykrycie ewentualnych chorób czy stanów zapalnych. Na pierwszej wizycie specjalista może również zlecić wykonanie podstawowych badań, które mogą pomóc w odnalezieniu źródła problemu skóry głowy.

Metody leczenia włosa w Klinice Włosa Wadas

Odpowiednia diagnoza może pozwolić określić z jaką dolegliwością zmaga się klient trychologiczny. Wtedy można ustalić formę leczenia. W naszej Klinice Włosa oferujemy szereg zabiegów do skóry głowy oraz włosów. Są to profesjonalne zabiegi przygotowane z marką Biologique Recherche.

Skupiają się na dokładnym oczyszczeniu skóry głowy, łagodzenia stanów zapalnych, pobudzeniu krążenia, nawilżeniu skóry głowy.
Dla osób które borykają się z łysieniem oraz nadmiernym wypadaniem włosów odpowiednia będzie mezoterapia mikro-igłowa skóry głowy. Jej działanie polega na tym, że w głąb skóry głowy zostaje wprowadzone serum które ma wzmocnić oraz dogłębnie odżywić.

Pielęgnacja w domu

Dla podtrzymania efektu zabiegów trychologicznych zaleca się stosowanie odpowiednich produktów w domu. Domowa rutyna pielęgnacyjna stworzona z leczniczych produktów może zdziałać prawdziwe cuda. Odpowiednio dobrany szampon delikatnie oczyszczający to podstawa. Warto zapoznać się również z cudownymi właściwościami serum. Marka Biologique Recherche w swojej ofercie posiada dwa lecznicze serum do skóry głowy, których zadaniem jest wzmocnienie cebulek włosów oraz ich stymulacja.

COMPLEXE CEGABA + BIOPROLINE

LECZNICZE SERUM ENERGETYZUJĄCE DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

Wzmacniające serum do skóry głowy zapobiega wypadaniu włosów, odżywia i wzmacnia cebulki oraz stymuluje wzrost.

COMPLEXE CAPILLAIRE

LECZNICZE SERUM SEBOREGULUJĄCE DO WŁOSÓW TŁUSTYCH

Seboregulujące serum do skóry głowy zmniejsza wydzielanie sebum, równoważy wzmacnia i głęboko nawilża.

Udostępnij