You are currently viewing Publikacja w magazynie HUF

Publikacja w magazynie HUF

Współpraca z magazynem HUF

Fryzjer Katowice - Michał Wadas

Michał Wadas

” Przedstawiamy kolejny projekt, w którym wzięliśmy udział. Zapraszam do lektury.”

Tym razem wzięliśmy udział w dość niekonwencjonalnym projekcie. Przestrzeń w której, wykonywaliśmy stylizacje była pełna inspiracji i motywów, z których mogliśmy korzystać.

Kształt i forma, które tak bardzo cenimy we fryzjerstwie zostały użyte tym razem również w modzie. Pozwoliliśmy działać wyobraźni, tworzyć dzięki temu kształty, które nabierały znaczenia poprzez formę.

Takie efekty osiągnęliśmy dzięki współpracy z kreatywnym i niezastąpionym zespołem.

Zapraszamy do przeczytania artykułu:

Dinolandia

"Inspiracją do tej sesji zdjęciowej była w szczególności zabawa kształtem i formą. W trendzie oversize, który nie odszedł, ale przekształcił się w tym przypadku w bardziej dosłowną formę (jak w Ready to Wear Marc Jacobs jesień 2021), nie ma zbyt dużych kawałków. Futurystyczne kształty czy tkaniny takie jak lateks, eko-skóra czy sztuczne futro, obecne w skórze czy sztucznym futerku, które od kilku sezonów są obecne w branży modowej, wygrywają z klasycznymi krojami i naturalnymi materiałami. Można to zobaczyć na przykład w Fall 2021 Couture Schiaparelli czy Fall 2021 Ready to Wear Richard Quinn. Co więcej, ulica zakochała się w półprzezroczystych stylizacjach i latach 70-tych, które chcemy odzwierciedlić w naszych sylwetkach."

Credit
Fotograf: Dominika Witos
Makijaż: Kasia Filipowska
Stylistka: Patrycja Dziewit
Hair: Michał Wadas i Patrycja Piskorz
Modelka: Konstancja @ Wave Model Management
Miejsce: Dinolandia

Udostępnij