Strefa dla Mężczyzn

Fryzjer męski

Dobrze dobrana fryzura nada interesującego wyglądu, podkreśli atuty oraz dopełni osobowość. Fryzjerzy w naszej pracowni idealnie dobiorą fryzurę do Twoich oczekiwań. Kluczem do zadowolenia klienta jest wysłuchanie jego potrzeb, na czym znamy się doskonale. Pod swoje profesjonalne oko styliści wezmą kształt twarzy oraz kształt głowy. Jego prawidłowa ocena ma najważniejsze znaczenie, w czym będziesz wyglądał korzystnie.  W  naszej ofercie nie brakuje spersonalizowanych zabiegów pielęgnacyjnych na włosy oraz skórę głowy. Dla mężczyzn borykających się ze srebrnymi włosami, chcących wyglądać młodziej, idealnie sprawdzi się zabieg odsiwiania. Stylista fryzur zadba, aby końcowy efekt współgrał z Twoim naturalnym kolorem włosów.

CENNIK

*Ceny podane dla: Michał Wadas/Styliści

  • Konsultacja u trychologa – 150 zł

Ostatnie wpisy

Nyce Cosmetics kosmetyki do pielęgnacji włosów Salon Fryzjerski Wadas Katowice
Aktualności
FryzjerKato4321

Nyce Cosmetics w naszym salonie!

Nowe kosmetyki do włosów dostępne w naszym salonie. Michał Wadas Podjęliśmy współpracę z nową marką – Nyce Cosmetics, oznacza to, że poszerzamy zakres pielęgnacji i

Czytaj dalej »
Wadas X BIologique Recherche
Aktualności
FryzjerKato4321

Wpływ COVID-19 na włosy i skórę głowy

Jak podaje „The Lancet” jednym ze skutków przebytego zakażenia COVID-19 jest intensywne i długotrwałe wypadanie włosów. Może ono wystąpić nawet kilka miesięcy po zakażeniu!
Możemy temu zapobiec! Dlatego warto udać się na wizytę do trychologa, aby zminimalizować bądź zapobiec przykrym skutkom przebytego COVID-19.

Czytaj dalej »
Mezoterapia
Aktualności
FryzjerKato4321

Mezoterapia mikroigłowa – często zadawane pytania

Jeżeli nie wiesz czy mezoterapia jest dla ciebie, a chcesz zbadać stan swojej skóry głowy oraz włosów – zapraszamy Cię na Konsultację Trychologiczną. Trycholog odpowie na wszystkie Twoje pytania, w razie problemu dobierze odpowiednią dla Ciebie kurację lub zaleci kurację domową.

Czytaj dalej »
Zestawy Wadas
Aktualności
FryzjerKato4321

Zestawy Świąteczne Wadas

Specjalnie dobrane zestawy świąteczne do pielęgnacji włosów. Spraw prezent sobie lub swoim najbliższym. Zapraszamy do składania zamówień.

Czytaj dalej »
Trycholog Katowice Salon Wadas Fryzjer Damski
Aktualności
FryzjerKato4321

Konsultacja trychologiczna w Klinice Włosa Wadas

Włosy są atutem każdej kobiety. Aby cieszyły zdrową kondycją musimy zadać o ich prawidłowe podłoże, czyli o skórę głowy. Jej odpowiedni stan sprawia, że włosy są zdrowe, mocne oraz pełne blasku. Niestety co raz więcej osób boryka się z problemami skóry głowy tj. łupież, łojotok, świąd czy nadmierne wypadanie włosów.

Czytaj dalej »
Fundacja Rak’n’Roll/ Daj Włos!
Aktualności
FryzjerKato4321

#DajWłos!

Fundacja Rak’n’Roll umożliwia oddanie włosów na peruki. Możesz zrobić to u nas- wszystkim się zajmiemy!

Czytaj dalej »