Autorska kolekcja WADAS

Zamów teraz

Pasek

Pasek

Element podstawowy naszej kolekcji. Odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Można nosić go solo lub w połączeniu z nerkami.


Długość: 120 cm

Cena 399 zł

Nerka rozmiar S

Wykonana ze skóry garbowanej roślinnie z oryginalnym frontem. Jest w niej miejsce na środki płatności oraz drobne akcesoria. Można używać jej solo lub w połączeniu z paskiem.

Wymiary: 11 cm x 9 cm

Cena 449 zł

Nerka rozmiar M

Wykonana ze skóry garbowanej roślinnie, z oryginalnym frontem. Jest w miej miejsce na telefon czy okulary oraz inne drobne przedmioty. Najlepiej prezentuje się w zestawie z paskiem czy mniejszą nerką.

Wymiary: 17cm x 10 cm

Cena 649 zł

* Pola wymagane

po otrzymaniu zamówienia nasz doradca skontaktuje się z tobą w celu ustalenia warunków płatności i dostawy.

Poznaj naszą kolekcję

Kolekcja Michał Wadas

Historia

Autorska kolekcja Wadas początkowo miała służyć głównie fryzjerom w ich codziennej pracy. Pomysł ten zrodził się w naszej pracowni a do współpracy przy realizacji zaprosiliśmy markę Departament Store. Chcieliśmy stworzyć produkt, który będzie zarówno klasyczny i praktyczny. Już w trakcie pierwszych projektów uznaliśmy, że jest to świetna okazja, aby wykreować element, który połączy nas i naszych klientów. 

Tak powstał produkt, który możesz nosić w swój indywidualny sposób – produkt, który ma oryginalny front i jest przede wszystkim wygodny w codziennym użytkowaniu.

Inspiracje

Tworząc projekty opieraliśmy się na geometrii, którą wykorzystujemy w codziennych strzyżeniach. Inspiracje czerpaliśmy również z natury oraz otaczającej nas rzeczywistości.

Nasza kolekcja została zaprojektowana, a następnie wykonana na podstawie techniki origami. Oznacza to, że produkty, które możesz u nas zakupić wykonane są z jednego kawałka skóry, a następnie złożone w odpowiedni sposób.

Autorska kolekcja Wadas to projekt ponadczasowy. Skóra wraz z biegiem lat nabiera charakteru oraz może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zakup naszej kolekcji to początek podróży sentymentalnej oraz inwestycja we wspomnienia.

Niewątpliwą zaletą zestawu jest jego uniwersalność – będzie idealnym uzupełnieniem codziennej garderoby, eleganckiej oraz sportowej stylizacji, podróży, koncertu czy rodzinnej wycieczki. To ty decydujesz jak i do czego ją założysz.

Kolekcja Wadas pasek, nerka, etui

Autorska kolekcja WADAS

Nerka S Kolekcja Wadas

Trzy minimalistyczne elementy, które możesz dowolnie modyfikować, dodawać, przesuwać i nosić w wielu różnych wariantach.

Nerka M Kolekcja Wadas

Nasza inspiracja - Twoja stylizacja