You are currently viewing Żywioły

Żywioły

Kolekcja jesień/zima 2021/2022

Fryzjer Katowice - Michał Wadas

Michał Wadas

„Po raz pierwszy tworzymy i pokazujemy wam naszą propozycję na
nowy sezon i to w takiej formie.”

Spis treści

Nasze propozycje na sezon jesień/zima

Po raz pierwszy tworzymy i pokazujemy wam naszą propozycję na nowy sezon i to w takiej formie.

Stworzyliśmy 3 stylizacje, które będą punktem wyjściowym do kolekcji jesień/ zima 2021/2022

Temat, który był naszym motywem przewodnim to żywioły:  woda, ogień, ziemia i powietrze, to nasza bazowa myśl, natomiast kluczem była interpretacja.

Ogień i powietrze

Zawiodły mnie na pustynię i zrodziły kontrast siły i delikatności. W koloryzacji wykorzystałem połączenie miedzi i czerwieni inspirując się zachodzącym słońcem. W strzyżeniu kierowałem się odwagą, która wywodzi się z siły ognia, dlatego pojawiła się geometria. Całość stylizacji wykończyłem wyrazistym makijażem i delikatnymi falami. Jest to propozycja dla odważnych, pewnych siebie kobiet, które nie boją się eksperymentować i poprzez nadane kontrasty są bardziej tajemnicze.

Stylista: Michał Wadas

Ziemia

Postawiłam na naturę, aby pokazać, subtelność. Stylizację tę kieruję do kobiet, które uwielbiają styl rustykalny/boho i cenią sobie kobiecość i delikatność.Koloryzację wykonałam na bazie ciemnego brązu, czyli ziemi oraz podkreśliłam ją delikatnymi refleksami, wykorzystując do tego inspirację promieniami słońca. Całokształt to stonowana kreacja, która sprawdzi się na każdą okazję i podkreśli nasz kobiecy wdzięk.

Stylistka: Patrycja Piskorz

Ogień i Ziemia

Wyobraziłam sobie wulkan, jego ukrytą moc i nieprzewidywalność. Taka jest moja stylizacja.Pozornie delikatna i zwiewna, ale zestawiona z geometrycznym strzyżeniem i ukrytym, choć  mocniejszym refleksem. Tym połączeniem chciałam ukazać wybuch wulkanu oraz bardzo powoli opadający pył. Jest to propozycja szczególnie dla osób, które lubią i potrafią korzystać z łączenia barw.

Uniwersalność- to było moje motto. Ta stylizacja jest dowodem, że przy odpowiednio dobranej fryzurze możemy zmieniać swój wizerunek, w zależności od wyboru dodatków.

Stylistka: Aleksandra Kocerba

Udostępnij